ما به سلامتی شما اهمیت می دهیم

خدمات ژنتیک تمامی دوران زندگی یک فرد از جنینی، نوزادی، کودکی، بلوغ، ازدواج، بارداری، میانسالی و کهنسالی را شامل می شود. به عبارتی دیگر همه ما در زمانی که تنها ١٢ هفته از شکل گیری مان  در بدن مادر می گذرد مورد غربالگری سندروم های کروموزومی قرار می گیریم. اولین ثانیه ها پس از تولد را با ضربه یک سوزن در پاشنه پایمان و بازهم برای غربالگری بیماری های ژنتیکی تجربه می کنیم. در زمان ازدواج همه ما می بایست برای یک بیماری ژنتیکی شایع به نام تالاسمی غربال شویم. در صورت انتخاب همسر از بین خویشاوندان حتما تحت مشاوره ژنتیک قرار بگیریم. در بزرگسالی و نیاز به مصرف داروهایی خاص، پاسخ ژنتیک مان را به آن دارو بررسی و سپس دوز مناسب را مصرف کنیم. در دوران کهنسالی در تشخیص بیماری هایی همچون سرطان های خون و گوارش و … هم انجام تست ژنتیک ضرورت پیدا می کند. به همین دلیل است که انجام آزمایشات ژنتیک به مرور به جزئی لاینفک از زندگی ما و حوزه سلامت تبدیل شده است.

لذا ضرورت وجود مراکز ژنتیک که مرجعی برای پاسخ به سوالات و مشاوره تخصصی و انجام آزمایشات ژنتیک باشند بیش از پیش حس می گردد.

آزمایشگاه تخصصی ژنتیک بنیان در تمام طول این مسیر می تواند در کنار شما باشد. وظیفه ما ارائه بالاترین سطح کیفیت در خدمات تخصصی تشخیص ژنتیک می باشد.

ما در آزمایشگاه بنیان معتقدیم که می بایست خدمات ژنتیک برای تمامی هموطنان و آن هم با دقتی هم تراز پیشرفته ترین کشورهای جهان قابل دستیابی باشد.

از این رو تیمی متشکل از متخصصین جوان و کارشناسان مجرب را گردهم آوردیم تا پاسخگوی نیاز کشور عزیزمان ایران، در حوزه تشخیص ژنتیک باشیم.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره تنها کافیست با ما تماس بگیرید.